KONTAKTER – ADMINISTRATION

Tack för visat intresse, hur kan vi hjälpa er?

Är Ni osäkra på vem ni ska prata med, ring då våra växelnummer för respektive ort så hjälper dem er.

 

MEKANO AB | 042-20 26 00

Ola Jönsson
VD / Styrelse

0727-21 26 00
ola.jonsson@mekano.se

Helsingborg

Johan Lexhag
Styrelse

0727-21 21 41
johan.lexhag@mekano.se

Helsingborg

Carl-Anders Nilsson
Styrelse

0706-25 25 92
carl-anders.nilsson@mekano.se

Malmö

EKONOMI

Eva Lindborg
Ekonomichef

0727-21 20 36
eva.lindborg@mekano.se

Helsingborg

Carina Persson
Ekonomiassistent

0727-21 20 60
carina.persson@mekano.se

Helsingborg

PERSONAL (HR) / BACKOFFICE

Samantha Campbell
Personal (HR) / Backoffice

0707-34 43 36
samantha.campbell@mekano.se

Helsingborg

KVALITET & MILJÖ

Michael Ljungquist
Kvalitet &Miljö

0722-33 40 75
michael.ljungquist@mekano.se

Helsingborg

MARKNADSFÖRING / IT / E-HANDEL

Joakim Eklund
Marknadsföring, IT och E-handel

0727-21 20 71
joakim.eklund@mekano.se

Helsingborg

MEKANO i SÄVEDALEN AB | 031-26 21 00

Organisationsnummer

556917-8436

FAKTURERINGSADRESS

Mekano i Sävedalen AB
Box 2080
433 02 Sävedalen

PDF-FAKTURA

gbg@mekano.se

Hampus Engström
VD / Styrelse

0727-06 21 00
hampus.engstrom@mekano.se

Göteborg

Dick Samuelsson
Styrelse

0727-36 21 00
dick.samuelsson@mekano.se

Göteborg