KONTAKTER Försäljning

Tack för visat intresse, hur kan vi hjälpa er?

Är Ni osäkra på vem ni ska prata med, ring då vårt växelnummer för respektive ort så hjälper dem er.

Helsingborg (HK) | 042-20 26 00

Gåsebäcksvägen 30
252 27 Helsingborg
T: 042-20 26 00
E: hbg@mekano.se

Johan Lexhag
Försäljningschef

0727-21 21 41
johan.lexhag@mekano.se

Helsingborg

Mattias Rosén
Försäljningschef MRO

0727-21 20 08
mattias.rosen@mekano.se

Helsingborg

Tord sandberg
Säljare Tryckluft

0707-81 56 55
tord.sandberg@mekano.se

Helsingborg

Ralf Grabowski
Säljare Tryckluft

0736-30 09 00
ralf.grabowski@mekano.se

Helsingborg

Peter Szirmay
Säljare Komponenter

0739-87 47 24
peter.szirmay@mekano.se

Helsingborg

Preben Andersen
Innesäljare

0727-21 28 17
preben.andersen@mekano.se

Helsingborg

Peter Hermansson
Säljare

0727-21 26 01
peter.hermansson@mekano.se

Helsingborg

MALMÖ | 040-29 02 20

Flygledaregatan 1
212 39 Malmö
T: 040-29 02 20
E: mmo@mekano.se

Mattias Rosén
Försäljningschef MRO

0727-21 20 08
mattias.rosen@mekano.se

Malmö

Malin Gustavsson
Säljare

0708-15 99 33
malin.gustavsson@mekano.se

Malmö

Christina Andersson
Innesäljare

0705-93 57 05
christina.andersson@mekano.se

Malmö

Pontus Sköld
Innesäljare

0733-86 20 37
pontus.skold@mekano.se

Malmö

Jörgen Girke
Innesäljare

0727-21 20 30
jorgen.girke@mekano.se

Malmö

Tord sandberg
Säljare Tryckluft

0707-81 56 55
tord.sandberg@mekano.se

Malmö

Ralf Grabowski
Säljare Tryckluft

0736-30 09 00
ralf.grabowski@mekano.se

Malmö

GÖTEBORG | 031-26 21 00

Von Utfallsgatan 14
415 05 Göteborg
T: 031-26 21 00
E: gbg@mekano.se

Hampus Engström
Säljare

0727-06 21 00
hampus.engstrom@mekano.se

Göteborg

Dick Samuelsson
Säljare

0727-36 21 00
dick.samuelsson@mekano.se

Göteborg

Johan Dahlman
Säljare

0725-34 53 88
johan.dahlman@mekano.se

Göteborg

Perstorp | 042-20 26 00

Perstorp industripark
284 34 Perstorp
T: 072-723 54 90
E: prp@mekano.se

Mikael Wehlin
Säljare

0727-23 54 90
mikael.wehlin@mekano.se

Perstorp