KONTAKTER SERVICE

Tack för visat intresse, hur kan vi hjälpa er?

Är Ni osäkra på vem ni ska prata med, ring då våra växelnummer för respektive ort så hjälper dem er.

 

Helsingborg (HK) | 042-20 26 00

Gåsebäcksvägen 30
252 27 Helsingborg
T: 042-20 26 00
E: hbg@mekano.se

Mattias Dahlvid
Industrisupport

0734-44 48 20
mattias.dahlvid@mekano.se

Helsingborg

Tord sandberg
tryckluftsservice

0707-81 56 55
tord.sandberg@mekano.se

Helsingborg

Marcus Kristensson
Kraft / VA

0727-21 26 04
marcus.kristensson@mekano.se

Helsingborg

MALMÖ | 040-29 02 20

Flygledaregatan 1
212 39 Malmö
T: 040-29 02 20
E: mmo@mekano.se

Tobias Ahlquist
Industrisupport

0734-43 83 77
tobias.ahlquist@mekano.se

Malmö

Carl-Anders Nilsson
Industrisupport

0706-25 25 92
carl-anders.nilsson@mekano.se

Malmö

Tord sandberg
tryckluftsservice

0707-81 56 55
tord.sandberg@mekano.se

Malmö

Marcus Kristensson
Vatten/Avlopp

0727-21 26 04
marcus.kristensson@mekano.se

Malmö

GÖTEBORG | 031-26 21 00

Von Utfallsgatan 14
415 05 Göteborg
T: 031-26 21 00
E: gbg@mekano.se

Dick Samuelsson
Industrisupport

0727-36 21 00
dick.samuelsson@mekano.se

Göteborg

Hampus Engström
Industrisupport

0727-06 21 00
hampus.engstrom@mekano.se

Göteborg

Perstorp | 042-20 26 00

Perstorp industripark
284 34 Perstorp
T: 072-723 54 90
E: prp@mekano.se

Mikael Wehlin
Industrisupport

0727-23 54 90
mikael.wehlin@mekano.se

Perstorp